Jest przynajmniej kilka powodów dlaczego strona internetowa to podstawa prezentacji działalności firmy. Jest to najtańsza forma pokazania informacji o firmie i jej reklamy. Codziennie tysiące osób za pośrednictwem Internetu poszukuje strony internetowe oferujące potrzebne im towary i usługi.

 

Od początku naszej działalności zajmujemy się projektowaniem i budową stron internetowych. Obok rozbudowanych serwisów zajmujemy się również tworzeniem unikatowych rozwiązań dla firm oraz klientów indywidualnych.

Naszym klientom oferujemy statyczne strony internetowe oraz strony internetowe z systemem zarządzania treścią. Zarówno w pierwszej jak i w drugiej opcji przygotowywany jest indywidualny projekt szaty graficznej. W ramach usługi wprowadzane są również treści strony z dostarczonych przez klienta materiałów. Naszym klientom pomagamy również przy wyborze domeny oraz serwera na, którym będzie przetrzymywana strona. Wykonywane przez nas strony internetowe są zgodne ze standardami W3C, linki przyjazne wyszukiwarkom oraz zoptymalizowane wydajnościowo. Te elementy zapewnią poprawne i szybkie działanie firmowej strony internetowej we wszystkich dostępnych przeglądarkach oraz wysoką pozycję w wyszukiwarkach.

Zajmujemy się również przygotowaniem i produkcją wszelkiego rodzaju materiałów wspierających przeprowadzenie konkursu m.in.:

  • materiały drukowane - plakaty, ulotki, zaproszenia, identyfikatory itp.
  • gadżety - długopisy, smycze, breloki i inne
  • rollupy, bannery, ścianki reklamowe

 


Przykładowe realizacje